Braava floor mopping robots: Features, Video, Learn More - iRobot
iRobot Braava
drėgno valymo robotas
Valo Jūsų grindis kasdien, be įpatingų pastangų
Braava pasirūpins Jūsų grindimis. Braava automatizuoja kasdienį dulkių ir dėmių valymą, mikrofibros šluoste šluoja ir valo grindis.
Žiūrėti video   Pirkti
Eliminating another boring job and leaving it for a mechanized servant is iRobot with the introduction of the Braava
„iRobot pristato Braava - eliminuoja kitą nuobodų darbą, paliktamas jį mechanizuotam tarnui“. www.plunderguide.com

Kasdieninis švaros palaikymas
Roboto Braava užduotis – valyti Jūsų grindis be paliovos..., pagal Jūsų pasirinktą režimą. Robotas gali grindis valyti tiek sausai, tiek ir drėgnai. Naudoti Braava yra lengviau negu lengva – uždėkite mikrofibros šluostę ant magnetinio pado, padėkite robotą ant grindų ir nuspauskite Sauso, arba Drėgno grindų valymo režimo mygtuką. Sausu režimo Braava nušluos nuo grindų dulkes, nešvarumus ir plaukus. Drėgnu režimu Braava taip pat nuo grindų nuvalys dėmes ir nestipriai pridžiūvusį purvą.
Sweep Mode
Mop mode
Sausas režimas
Šiuo režimu Braava šluoja grindis, judėdama tiesiomis linijomis, šluodama šiukšles, dulkes ir plaukus.
Drėgnas režimas
Drėgnu režimu Braava valo grindis panašiai kaip žmogus – trumpais judesiais į kairę, po to į dešinę, kad nuvalytų dėmes ant kietų grindų [įskaitant laminato grindis]
Tyliau šnabždesio
Braava dirba taip tyliai, kad nesutrukdys Jūsų beveik jokių kasdieninių užsiėmimų, ir net nesutrukdys Jūsų miego.
Dirba ir su vienkartinėmis, ir su daugkartinėmis šluostėmis
Naudokite patogias vienkartines, arba ekonomiškas daugkartines šluostes. Galite naudoti vienkartines šluostes [tinka dauguma populiarių gamintojų šluosčių], arba specialiai iRobot pagamintas ekologiškas mikrofibros šluostes, kurias galima plauti šimtus kartų.
Cleaning Cloths
Resevoir Pad
Drėkina šluostę, kad drėgnas valymas truktų ilgiau
Mikrofibros šluostė ilgai drėkinama, kuomet naudojamas Pro Clean padas su vandens kasete. Užpildykite rezervuarą vandeniu, sudrėkinkite ir pritvirtinkite šluostę, ir viso valymo metu ji bus drėgna. Pro Clean padas konplektuojamas su Braava 390T modeliu.
Kiti valymo sistemos ypatumai+
Pro Clean – valymo priemonės
Dėka mikrofibros struktūros daugkartinio naudojimo šluostėse, jos šeriai pakelia nuo grindų ir surenka nešvarumus, riebalus, dėmes, tokiu būdu grindys nuplaunamos ney ir paprastu vandeniu. Tap pat galima naudoti ir minkštus plovimo skysčius.
Dėka mikrofibros struktūros daugkartinio naudojimo šluostėse, jos šeriai pakelia nuo grindų ir surenka nešvarumus, riebalus, dėmes, tokiu būdu grindys nuplaunamos ney ir paprastu vandeniu. Tap pat galima naudoti ir minkštus plovimo skysčius.
Pro Clean – valymo priemonės
Braava efektyviai valo visų tipų kietas grindis – daugiasluoksnių lentų, parketo, linoleumo, plytelių, laminato, ar dažyto betono.
Efektyvus ant visų kietų paviršių
Easy To Use
Pradėkite paprastai ir greitai
Jums tik reikia pritvirtinti šluostę ir nuspaudus Sauso, ar Drėgno valymo režimo mygtuką, paleisti Braava.
  • Grįžta ten, kur pradėjo darbą
    Kai robotas baigia darbą, jis grižta į tą pačią vietą, kur pradėjo darbą, ir automatiškai išsijungia.
  • Lengva pritvirtinti šluostes
    Dėka lengvai nuimamo pado Pro Clean, šluostes labai paprasta tiek uždėti, tiek ir nuimti.
Greitai pasikrauna
Braava 390T, naudojant turbo pakrovėją, pasikrauna vos per 2 val.
Fast Charging
Papildomos funkcijos Jūsų patogumui+
Ilgalaikis akumuliatorius
Braava 390T robotai turi ilgalaikį daugkartinio naudojimo akumuliatorių. Vienu pakrovimu jis gali dirbti iki 4 val. Sausu režimu, arba iki 2.5 val. drėgnu režimu.
Braava 390T robotai turi ilgalaikį daugkartinio naudojimo akumuliatorių. Vienu pakrovimu jis gali dirbti iki 4 val. Sausu režimu, arba iki 2.5 val. drėgnu režimu.
Ilgalaikis akumuliatorius
Braava - labai sumanus robotas. Darbo metu jis savo atmintyje piešia tikslų patalpos planą. Tad jei Jums prireiks jo darbo metu pakeisti šluostę, jis tęs savo darbą tiksliai nuo tos vietos, kurioje buvo sustabdytas, nepalikdamas nevalyto nė vieno Jūsų grindų ploto.
Šluostės keitimas valymo ciklo metu
Visaapimantis valymas
NorthStar® Navigacinė sistema
Navigacinė sistema NorthStar dirba GPS sistemos principu. Navigacinis Kubas NorthStar projektuoja signalą ant lubų, ir pagal tai Braava nustato savo buvimo vietą, bei suskaičiuoja kur jau yra išvalyta, o kur dar ne. Robotas sukuria patalpų žemėlapį kiekvieno valymo metu. Žemėlapyje pažymimos sienos, laiptai ir kitos kliūtys, kai tik robotas su jomis susiduria. Todėl baldų išdėstymą namuose galima drąsiai keisti – robotas puikiai susitvarkys su nauja situacija, nes kito valymo ciklo metu jis susikurs naują žemėlapį.

Valymo plotas
Vieno valymo ciklo metu Braava 390T naudojant vieną navigacinį Kubą gali išvalyti iki 93 m2, o su papildomais Kubais valomas plotas siekia iki 185 m2.
Northstar Navigation Cube
Papildomos valymo ypatybės+
Valo po baldais
Dėka savo kompaktinių matmenų, Braava gali valyti taip pat po foteliais, stalais ir komodomis, o taip pat jis gali patekti į kitas siauras vietas, į kurias kiti valymo robotai negali patekti.
Dėka savo kompaktinių matmenų, Braava gali valyti taip pat po foteliais, stalais ir komodomis, o taip pat jis gali patekti į kitas siauras vietas, į kurias kiti valymo robotai negali patekti.
Valo po baldais
Valymo ciklo pradžioje Braava sistemingai valo atviras patalpos erdves. Sutikus kliūtį, Braava sprendžia – išvalyti apie ją dabar, ir tuomet tęsti toliau, ar dabar važiuoti toliau, o valyti tos vietos sugrįžti vėliau. Kai visos atviros vietos išvalytos, robotas baigia valymo ciklą apie kliūtis, ir judėdamas pagal perimetrą.
Pilnavertis valymas
Braava valo dulkes ir nešvarumus palei pat sienas, grindjuostes, ir kitas vertikalias briaunas. Kvadratinė roboto forma taip pat leidžia jam išvalyti kampus.
Valo prie pat sienų
Patalpoje robotas orientuojasi sersorių pagalba. Todėl laiptų sensorių pagalba jis atpažįsta aukščių skirtumus, ir neužvažiuoja ant kilimų bei nenukrenta nuo laiptų.
Išvengia laiptų ir kilimų
Minkšto prisilietimo bamperis sušvelnina Braava kontaktą su sienomis, baldais ir kitais objektais, esančiais ant grindų.
Tausoja baldus
Ypatybės
Scooba 400 serija
Plovimo robotas
Braava 300 serija
Drėgno valymo robotas
Scooba 450 Pirkti Braava 300 Series Pirkti
Plovimo technologija

Scooba 450 naudoja ypatingą 3 ciklų plovimo procesą su Pre-Soak grindų užmirkymo technologija. Kaip ir profesionalios pramonės valymo mašinos, Scooba siurbia, užmirko, šveičia ir susiurbia nešvarų vandenį. Tokiu būdu nebūtina grindis siurbti, prieš plaunant.

 

Braava – drėgna šluoste švelniai valo grindis.

Scooba 3-jų pakopų plovimo technologija Naudoja drėgną šluostę greitam grindų valymui
Plovimo būdas

Scooba intensyviai plauna grindis, šepetys sukasi 600 aps/min greičiu, naudojamas tik švarus plovimo skystis.

 

Braava – greitai gali išvalyti iki 90 m2.

Intensyvus grindų plovimas Greitas grindų valymas
Naikina 99.3% bakterijų*

Naudodama trijų plovimo pakopų technologiją, Scooba sunaikina iki 99.3% dažniausiai sutinkamų bakterijų*.

Dengiamas plotas

Scooba 450 gali išplauti iki 30 m².

 

Braava 390T gali drėgnai išvalyti iki 90 m².

Plauna iki 30 m² Drėgnai valo iki 92 m²
iAdapt jautrioji navigacijos technologija

Scooba 450 naudoja inovatyvių technologijų kompleksą: iAdapt technologiją, pažangią programinę įrangą ir daugybę jutiklių, pasaulyje plačiai žinomą iš mūsų populiariųjų Roomba robotų, todėl Scooba 450 užtikrina pilną grindų aprėptį kiekviename kvadratiniame metre.

NorthStar® navigacijos sistema

NorthStar veikia kaip GPS sistema, kuri padeda Braava robotui sekti, kur robotas jau buvo, o kur ne. NorthStar navigacijos kubas projektuoja signalą, kurį robotas naudoja savo vietai nustatyti. Braava susikuria sienų ir objektų žemėlapį.

Suderinamas su Roomba virtualia siena, akumuliatoriumi ir EU pakrovėju.

Scooba 450 suderinamas su šiais Roomba priedais: virtualia siena, akumuliatoriumi ir pakrovėju.

* Laboratorinių tyrimų rezultatai rodo, kad Escherichia coli and Staphylococcus aureus bakterijos yra pašalinamos po dviejų plovimo ciklų, kai naudojamas Scooba grindų plovimo koncentratas. Individualūs rezultatai gali skirtis.