Pažangiausias siurblys robotas pasaulyje

Pristatome Roomba s9+® siurblį robotą - naujoviškų technologijų rinkinį, integruotą į visiškai naują dizainą. Roomba s9+ išvalo kampus ir palei sienas, sudaro namų žemėlapį ir pats ištuština nešvarumų konteinerį. Tai - kol kas protingiausias ir galingiausias mūsų sukurtas siurblys robotas.

Roomba s9+ siurblys robotas - naujoviškų technologijų rinkinys, integruotas į visiškai naują dizainą. Roomba s9+ išvalo kampus ir palei sienas, sudaro namų žemėlapį ir pats ištuština nešvarumų konteinerį.

1499.00 €

Pažangi technologija, pažangus valymas.

Suprojektuotas padaryti daugiau. Padidinta įsiurbimo galia pakelia purvą ir nešvarumus. Imprint technologija leidžia s9+ siurbliui robotui išmokti namų žemėlapį ir prisitaikyti taip, kad valymas būtų efektyviausias. Be to, Roomba® s9+ pats ištuština nešvarumų konteinerį, tad apie siurbimą galėsite pamiršti savaitėms.

Play Video
Play Video
Kampai, sienos ir detalės pakeliui.

PerfectEdge™ technologija kartu su mūsų naujai sukurtu kampų šepetėliu užtikrina kruopštų gilių kampų bei vietų palei sienas valymą.

Žiedadulkės ir purvo alergenai – įkalinti.

Anti-alerginės sistemos dėka 99% žiedadulkių ir purvo alergenų yra įkalinti – nei iš roboto, nei iš Clean Base stotelės jie nepatenka į orą.

Play Video
Play Video
Žino, kur jau buvo, o kur dar turės išvalyti.

vSlam® technologija naudoja optinius sensorius, fiksuojančius daugiau nei 230.400 duomenų taškų per sekundę. Tai leidžia robotui sukurti tikslų žemėlapį, taigi jis žino, kur jau buvo, o kur dar turės išvalyti.