Geriausias robotas – šluostė

Braava jet m6 robotas-šluostė pakeis jūsų požiūrį į grindų plovimą. Nuo šiol visi kambariai bei didelės erdvės gali būti švarios ir gaivios kiekvieną dieną, be jokių jūsų pastangų.

Braava jet m6 robotas-šluostė su Wi-Fi funkcija padeda pašalinti lipnias dėmes, nešvarumus bei riebalus visuose namuose. Tereikia pritvirtinti plaunančią arba šluostančią šluostę ir robotas pradeda savo darbą.

699.00 €

Švara priklauso nuo purškimo galios

Precizišku purkštuku grindis pasiekianti vandens srovė atmirko purvą ir lipnias dėmes. Vanduo nepatenka ant baldų, kilimėlių bei sienų.

Play Video
Play Video
Dviguba jėga nešvarumams

Prisekite Braava jet valymo šluostę ir robotas automatiškai pasirinks valymo būdą. Drėgno valymo šluostės išsiskiria nepralaidžiu pluoštu ir padeda suardyti lipnias dėmes, purvą bei virtuvės riebalus*. Plaunamos sauso šluostymo šluostės yra pagamintos iš mikropluošto ir yra skirtos surinkti purvui, dulkėms bei plaukams. *Bandyta spot švarumo režimu.

Pasiruošęs veikti, kol jūs ne namie.

Valdykite per savo išmanųjį telefoną. iRobot HOME programėlė suteikia absoliučią kontrolę, kad ir kur bebūtumėte, ir leidžia jums nustatyti laiką, kada norite, kad kambariai būtų išvalyti.

Play Video
Play Video
Švarūs namai išmaniai.

Naudodamasis Imprint technologija, Braava jet m6 ne tik išvalo jūsų namus – jis prisitaiko ir nusistato geriausią būdą tai padaryti. O kadangi namus jis pažįsta gerai, jums tereikia pasakyti, kur ir kada jis turi išvalyti.